Adrenalinové zážitky - Dárky k narozeninám

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Adrenalinové zážitky s vodním skútrem

Dovádíte rádi na vodě. Pro milovníky rychlé jízdy a adrenalinových sportů je připravena projížďka na vodním skútru. Po krátkém zaučení už nic nebude bránit Vaší svobodě v adrenalinové jízdě po vodní hladině, zkoušení různých triků a ostrých zatáček s vodní sprškou. Zažijte letní osvěžení na vodním skútru a vyřáděte se na vlnách. Vodní skútr je jednoduché ovládnout a o to víc času zbývá na dovádění. Po zaučení je možné svést partnera, či partnerku.


Kde nás v létě najdete ?
Štěrkovna Náklo je oblíbená hlavně díky čisté vodě, dobrému občerstvení a kvalitnímu sociálnímu zázemí. Je zde možnost stanovat i zaparkovat karavan. Náklo se nachází asi patnáct kilometrů od Olomouce, je to jedna z nejnavštěvo­vanějších lokalit na koupání v okrese Olomouc.
Jizda na vodním skútru
Důležité informace o jízdě na vodním skútru:
Sezóna/počasí: Realizace jízdy na vodním skútru probíhá v sezóně květen až říjen. Neprobíhá za nepříznivého počasí.
   Oblečení: K realizaci jsou nutné plavky a obuv do vody. Doporučujeme sundat si veškeré šperky.
   Podmínky: Klient musí být starší 18 let a musí umět plavat. K absolvování je nutno podepsat povinné prohlášení, kde stvrdíte svým podpisem pravidla provozu a chování během a bezprostředně po zážitku, současný zdravotní stav a absolvování na vlastní odpovědnost. Účastníci absolvují veškeré aktivity na vlastní nebezpečí a jsou si vědomi svého zdravotního stavu.

Zapůjčení vodního skútru s instruktáží + volná jízda :  30 minut / 999,- Kč

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky